Нашестя рудих мурах у квартирі тернополянина

Ми вже відвикли чути про тарганів у помешканні, так само, як зараз майже немає проблем із гризунами чи іншими шкідниками у квартирах. Тож, спершу не надавав значення маленьким мурашкам у квартирі тернополянин. Та коли мурах стало неймовірно багато, вони цілими ланцюжками переміщались по всім кімнатам, чоловік звернувся за допомогою до паразитологічної лабораторії Тернополя.

Він приніс комах на дсолідження із проханням порадити, як позбутись цю орду, що проникає в продукти харчування і одяг.

Комах визначали як мураха фараонова. Завідувачка лабораторії Олена Авсюкевич розповідає, що у народі ці комахи відомі як “руда домашня мураха”.

” Домашні мурахи – маленькі коричнево-руді комахи, довжиною близько 2 мм.Ці, на перший погляд, безневинні комахи доставляють чимало проблем. Вони поселяються в хлібі, солодощах, олії, боляче кусають. Від укусу мурашки може з’явитися подразнення на шкірі. Маленькі, ледь помітні комахи, можуть влаштувати гніздо в одязі, і тим самим спричинити ще більше неприємностей”, – пояснює експертка журналісту “20 хвилин” .

Червоні домашні мурахи

Щоб ці кусючі комашки не надокучали своїм сусідством треба пам’ятати:

  1. Не залишайте на столі залишки їжі надовго.
  2. Підтримувати в чистоті підлогу, особливо, вчасно прибирати хліб і цукор.
  3. Мурахи мають блискучий нюх, тож якщо вже побачли кілької комашок в домі, мийте підлогу із додаванням нашатирного спирту. І полиці також протирати зі спиртом.
  4. Не залишайте в посудомийці брудний посуд на кілька годин. Відро зі сміттям тримати щільно закритим. Банки з медом занурити в тарілку з водою.
  5. Якщо мурашок стало незліченно багато – відкидайте народні методи і телефонуйте компаніям, що здійснюють професійну дезінсекцію.
Please follow and like us:
error

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of