Хто тепер відповідатиме за дороги? Богдан Юлик більше не начальник Укравтодору

Начальник служби автомобільних доріг в Тернопільській області Богдан Юлик, який займав цю посаду п’ять років, кілька днів тому, звільнився.

На офіційній сторінці Укравтодору 20 вересня з’явилось повідомлення, що Юлик написав заяву на звільнення, яку вже підписало його начальство.

34-річний начальник за роки своєї праці встиг прославитись на усю країну історією із ремонтом доріг в області по 40 метрів. Тоді, щоб не проводити тендер на виконавця ремонту, начальник управління капітального будівництва ОДА Віктор Кузяк, а також Богдан Юлик і ще кілька “свтілих голів” придумали ремонтувати шматочки по 40 метрів, на які виділяли по 200 тисяч гривень.

Ціна авантюри склала 26,8 млн гривень наших із вами грошей з податків. Але навіть тоді, Богдан Юлик втримався на посаді і ще й отримав підвищення від Славоміра Новака (Очільник служби автомобільних доріг в Україні) – став начальником відділу контролю та документального забезпечення Укравтодору (!!!)

В Кабміні вже анонсували про відставку Славоміра Новака, тож звільнення Юлика є цілком логічним продовженням цієї історії.

Please follow and like us:
error

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of